لیست سوالات پزشکی

همه تخصص‌ها

69840- ســلــام بــنــده مــدتــیــه رگــهاے دســت و پــام مــیــپــره و طــرف چــپ مــن ڪــمــے درد خــفــیــفــے دارد

جواب

69838- در بيماري لوسمي حاد aml وقتي بيمار سرما خوردگي داشته و تب به ٣٩درجه برسد چه كاري ميشه براي پايين اوردن تب انجام داد؟

جواب

69837- هزینه عمل جراحی فرورفتگی سینه چقدره

جواب

69836- سلام.بیماری داریم پارسال یک سکته گذرای مغزی داشتن پس از مدتی بهبودی الان . سرگیجه دارد و زمین میخورد .لطفا راهنماییمون کنید

جواب

69835- سلام مدتی است که دچار بی خوابی و خشکی پوست در صورت و سر شده ام در صورتی که از کودکی تا پیش آمدن7 این موضوع همواره از شدت چرب بودن صورت که طوری بود که چربی پوست دور چشمم به داخل چشم میرفت و سرم را اگر یک روز نمی شستم موهام از شدت چربی پوست به سرم می چسبید. و در ضمن خواب عالی داشتم و با وجود داشتم طوری که در بدترین شرایط روحی سرم رو بالش میزاشتم خوابم می برد و خواب عمیقی داشتم و به زور بیدار می شدم.ولی در حال حاظر چنان بی خوابی دارم که انگار فقط چشمام بسته است و اگر قرص خواب نخورم تا منگم که گویا عذاب قبر می کشم. وبا قرص خواب هم خواب در حد نیم ساعت و خیلی سبک که صدا بشنوم کاملا به هوش و متوجه میشم و فقط در همون بازه زمانی که عرض کردم بعش کاملا هوشیارم و پوست صورتم در حال نابودیست . خشک شده و خط وخطوط و چاله روش ایجاد شده . البته استرس بیکاری و غیره دارم ولی شرایطم از قبل بهتر اما وضعیت خوابم زمین گیرم کرده و گیج و بدون تمرکز شدم لطفا راهنمایی کنید.

جواب

69834- برای درمان عفونت باکتری اشرشباکلای دربیماران قندی چه کنیم

جواب

69833- سلام ببخشید من سوالی داشتم من چند وقته موهام به سرعت میریزه 18 سالمه موهام خیلی کم پشت شدن شوره هم دارم چند شامپو هم عوض کردم ولی اثری نکرد میشه راهنمایی کنین

جواب

69832- قرص لگزاتال برای درمان چه بیماری است ؟

جواب

69831- با اسلام من مدت سه سال هست که دچار اگزمای شدید دست (کف دست قسمت انگشتان) شدم. اول فقط یک انگشت بود حالا هر دو دست. چندین پزشک مراجعه کردم موقتی کمی بهتر ميشد ولی باز شروع ميشه.برای کارهای منزل دستکش استفاده میکنم و همیشه نرم کننده میزنم ولی خوب نميشه.چیکار کنم؟

جواب

69830- مکمل گینر اصل

جواب