لیست سوالات پزشکی

کلیه و مجاری ادراری

71942- سوالمو چطور بپرسم الان

جواب

71861- سلام امپول Vera hexal را چگونه تزریق میکنند تجویز توسط دکتر اورولوژی

جواب

71856- میزان تزریق آمپول استامینوفن از 10سی سی چه مقدار است

جواب

71799- پسرم ١۴ماه یک بیضه رفته بالا

جواب

71775- سلام خسته نباشید من پهلوی راستم احساس درد گرفتگی میکنم و سی تی اسکن هم دادم اگه میشه از روی سی تی به من بگید مشکل چیه

جواب

71764- سلام.خسته نباشید. بیماری داریم که میگن وگنر گرفته..الان تقریبا چهل روز میشه علائم تو بدنش پدید اومده و چند روزی هم هست کلیه هاش اذیتش میکنه.بعضی وقت هام به سختی نفس میکشه.میخواستم ببینم با این شرایط مریضیش در چه حدی هست؟خیلی خطرناکه آیا شرایطش؟

جواب

71750- سلام.۳۶سالمه دفع پروتعین از کلیه***دارموبعد انجام نمونه برداری از کلیه بیماری گلومرول نفر یت تشخیص داده شده است ا پس از یکسال داروهای مختلف از طب مدرن نتیجهای حاصل نشده ناچار به طب سنتی رو آورده ودوره ۴۰ روزه رژیم غذایی را سپری میکنم ودرادرارم وجود روغن را حس میکنم .چه بکنم آیا یک چیز طبیعی است یا به پزشک مراجعه کنم.

جواب

71739- سلام من بعلت بیماری دیابت مشکل نعوظ شدید دارم راهنمایی کنید ممنونم

جواب

71736- سلام از آلت تناسلی من یکم خون میاد من پانزده ساله هستم دیشب وقتی از خواب بیدار شدم رفتم دستشویی و وقتی یکم ادرار خالی کردم دیگراشو گرفتم که نیاد و بعد از اون که خارج کردم درد کرد فردا صبع اش هم رفتم دستشویی و درد کرد و چاشت شد که رفتم دستشویی بعد از این که ادرارموخالی کردم درد کرد و یکم خون امد و بار دوم و سوم که رفتم خون زیاد تر امد میفهمین علت اش چیست و چگونه میتوانم درمان کنم؟

جواب

71684- آقایی ۵۵ساله دیابت نوع دو دارند بامصرف قرص امپاگلیفلوزین تکرر ادرار پیدا کردند آیا مصرف قرص را ادامه دهند یا نه؟

جواب