لیست سوالات پزشکی

کلیه و مجاری ادراری

74136- آیا مانوروالسالواقطروریدهادرطرف چپ۳م م یعنی واریکوسل دارد ممنون

جواب

74135- سلام درد دور ناف دارم نافم مو کمی فشار بدم درد تا بیضه هام کشیده میشه سوزش ادرار پیدا می کنم با فشار دادن نافم درآزمایش ادارمم خون پنهان مثبت بود

جواب

74124- با عرض سلام و خسته نباشید من مردی 33 ساله متاهل و بدون اضافه وزن هستم. در هفته حدود 3 یا 4 بار با همسرم نزدیکی دارم. هر از گاهی احساس می کردم که نعوظ من پایدار نیست و در حین رابطه دچار مشکل می شدم. با مراجعه به متخصص ارولوژی به من گفتن که مشکلی نداری و با توجه به خستگی و یا مسائل روحی ممکنه گاهی اوقات این مشکل پیش بیاد. در ضمن برام قرص تالادافیل 10 میلی گرم با مصرف یک چهارم (2/5 میلی گرم) هر شب بعد از شام به مدت 20 روز تجویز کردن. تاثیر خیلی خوبی داشت. رابطه با نعوظ قوی و مدت بیشتر. الان سوالم اینه که آیا می تونم مصرف قرص رو بعد از اتمام به همان طریق ادامه بدم؟ آیا عوارض خاصی با ادامه دادن به دنبال خواهد داشت؟

جواب

74087- لطفا شکل یاکلیپ روش تزریق امپول به الت رابفرستین

جواب

74086- طول درمان بتانکول

جواب

74069- باسلام .باعمل واریکوسل میزان اسپرمم کمه ومنی کم است چه کنم ممنون میشم

جواب

74068- سلام خسته نباشید ازاینکه گروه رابرای حل مشکلات مردمایجادکردین ممنونم

جواب

74012- میکرولیت 1.77mmدر قطب میانی کلیه راست مشهود است. منظورش چیه؟؟

جواب

73955- عرض خسته نباشید بیمار اقای۲۲ساله، تشخیص igaنفروپاتی بدون بیوپسی داده شده.. ۵۰ روز روزی دوبار ۱۲.۵میلی لوزارتان مصرف کرده، کراتینین از ۲۲۰۰به ۱۸۰۰ رسیده، پزشک دوز قرص رو به۲۵میلی هر۱۲ساعت به همراه امگا سه و کلسی تریول روزی یکی تغییر داده فشار خون در رنج نرماله چقد احتمال نارسایی کلیه در اینده هست؟

جواب

73937- بهترین قرص تاخیردرزودانزالی که کمترین عوارض داشته باشد چیست.

جواب