لیست سوالات پزشکی

مغز و اعصاب

68201- با سلام صبح ها به سختی از خواب بلند میشم واحساس افت فشار خون دارم که گاهی موقع بلند شدن از سر جایم و حتی گاهی در داخل سرویس بهداشتی چشمم سیاهی میره .صبح حا واقعا کم انرژی هستم. برخلاف میلم که خودم آدم بسیار با انگیزه و پر تلاشی هستم به این علایم گاها توجه نمی کنم و باعث بیشتر خسته شدنم میشه. اما بعد از ظهر بهتر میشم . تیرویید هاشیموتو و تحت کنترل دارم و روزانه یک عدد لووتیروکسین و یک عدد پروپرانول ۱۰ مصرف می کنم . سابقه التهاب ریه هم دارم و درمان شدم. تست اخیر اسپیرومتری نرمال بود .سابقه سنکوپ در صبح ها به خصوص در زمان شروع بیماری مثل آنفلوانزا و بعد حمام دارم که اکوقلبی و سی تی اسکن مغزی ام نرمال بود . اما جدیدا بعد تجربه یک شکست عاطفی و گذشت چند ماه از آن ،و بعد از تجربه فضای نسبتا گرم و بدون تهویه احساس ریزش در قفسه سینه داشتم و بعد هم فینت کردم . ضمنا خانم ۳۴ ساله هستم و طبق آزمایشات قبلی کمخونی و دیابت هم ندارم . اما گاهی احساس ریزش در قلب دارم . پیشاپیش از راهنماییتان سپاسگذارم.

جواب

68200- آیا داروی فلووکسامین خواب آور است؟

جواب

68191- باسلام یابرای دخترانی که سابقه تشنج دارن وداروی ضدتشنج الاذآن استفاده میکنند ناراحتی وجنگ اعصاب برای آنها چه ضررهای دارد ممنون

جواب

68181- آیا بیماری رقصاک بدون هیچ زمینه ارثی بدون وجود بیماری عفونی بدون وجود صدمات مغزی و عفونت و سایر علائم احتمالی ممکن است در یک فرد ۳۴ ساله ناگهان ایجاد شود ؟

جواب

68168- سلام من کیست آراکنوئید دارم دارای بی حسی بدن سرگیجه و تداخل تعادل و دید دارم باید عمل شم اندازه کیست 33*36هستش

جواب

68167- همسر من ۳۴ سال سن دارد از بچگی عادت به خوردن کناره های ناخن داشته و گاهی لبشو از داخل میخوره از چن سال پیش تیک های خفیفی مثل پرش انگشت دست و گاهی پا داشت مدتیه که تیک ها خیلی شدید شده شانه ها و گردن و صورتش هم دچار تیک شده با مراجعه به پزشک گفتن ممکن است بیماری کره باشد با تو جه به اینکه هیچ زمینه ارثی در فامیل نزدیک و دور ندارد آیا امکان دارد به این بیماری مبتلا شده باشد ؟

جواب

68160- بامصرف زياد مشروبات الكلي و قرص متادون ب كما ميرويم؟

جواب

68154- درمان سرطان زبان

جواب

68152- سلام چطورقرص کارامازپین رابایدقطع کنم چون قرص تشنج دیگری مصرف میکنم

جواب

68146- عوارض شربت نوتروپیل برای کودکان دوساله چیست ؟ایا میتوان همزمان با مصرف این شربت به کودک اشتها اور یا مولتی ویتامین داد؟

جواب