لیست سوالات پزشکی

دندانپزشکی

72096- قرص ولتادک برای دندان است

جواب

71855- سلام ببخشید من بیماری لثه دارم میخواستم بپرسم میتونم برای این بیماری معافیت بگیرم برای سربازی یانه؟

جواب

71811- درمان بوی بد دهان

جواب

71585- بیست روزه که دندان نیش سالم رو به دلایلی کشیدم البته به هزار زحمت که در اومد ...بعد از چند روز با درد شدید فهمیدم به درای ساکت شده و پیش دکتر رفتم و پانسمان کرد این پانسمان باعث کمتر شدن دردم شد و پنج روز پانسمان مثل گچ روی لثه متورم بود تا خودش برداشته شد ...حفره دیده میشد و تا نفس میکشیدم درد داشتم به دکتر نشون دادم گفت مراقب باش لثه جمع میشه...و اهسته با اب نمک رقیق روزی دوبار پای لثه میگرفتم حال بهم اومده و یک گردی هنوز صورتی رنگ که اگر زبان رویش بزارم تیر میکشه و هنوز دل دل میزنه ...ایا تا کی لثه محکم و دیگه صاف میشه ..ممنونم

جواب

71509- علت درد دندان هنگام خوردن غذا یا نوشیدنی

جواب

71127- علت رفتن لثه یکی از دندانهایم چیست

جواب

71103- سلام دختری۲۱ ساله هستم دیروز دندانم را عصب‌کشی‌موقت(پانسمان)کردم و هنگامی که در دندانپزشکی بودم مقداری از مواد پرکردگی دندانم را ناخواسته قورت دادم. میخواستم بدونم خوردن این مواد ایا مشکل خاصی ایجادمیکنه؟و ایا طبیعیه ک بعداز گذشت تقریبا ۳۰ ساعت از عصب کشی همچنان ته زبانم مزه ی تلخ بی حسی و مواد دندونپزشکی رو حس میکنم؟؟؟

جواب

71082- سلام دختری۲۱ ساله هستم دیروز دندانم را عصب‌کشی‌موقت(پانسمان)کردم و هنگامی که در دندانپزشکی بودم مقداری از مواد پرکردگی دندانم را ناخواسته قورت دادم. میخواستم بدونم خوردن این مواد ایا مشکل خاصی ایجادمیکنه؟

جواب

70952- سلام محلول بنفش آفت دهان Gentianviolat شکل داروییش رو نوشتن Bulk Bulkدقیقا یعنی چی

جواب

70426- دندانم خیلی درد میکنه چه قرصی بخورم خوب میشه خیلی ممنون

جواب