لیست سوالات پزشکی

دستگاه گوارش

72251- سلام ببخشید من سوالم رو روم نشده که از کسی بپرسم? بمدت یک هفته و حتی بیشتر هست که خونریزی مقعدی دارم. ابتدا با یبوست شدید بود. بعد از یکی دو روز یبوست با مصرف مایعات و میوه و سبزیجات، کاملا برطرف شده اما خونریزی و درد خیلی زیادی موقع اجابت مزاج دارم. بطوری که گاهی نشستن رو هم برام سخت کرده. دلیلش چیه؟

جواب

72247- لینک رو که لمس میکنم میزنه page not found

جواب

72245- دارای کبد چرب گرید ۱هستم در جواب سونوگرافی نوشته که تصویر یک توده ایزو اکوباریماکوژن به ابعاد ۲۰*۱۳م م.در لوب راست کبد در سگمان خلفی دیده شده که از نظر ظاهری یک همانژیوم است.میشه لطفا بهم بگید خطرناکه این توده یا نه؟ با توجه به اینکه میدونم برای بررسی بهتر باید سی تی انجام بشه فقط خواستم قبلش یکم آگاه بشم. که این توده و جوابی که در سونو نوشته چقدر نگران کننده ست؟ ممنون از پاسخ گویی و وقتی که میزارید.

جواب

72237- درمان زخم معده

جواب

72223- باسلام چند روزی هست معده درد هستم و بعضی اوقات بعد بعضی از وعده های غذایی حالتی که غذا توی گلوم باشه و هضم نشده باشه دارم و قبل اجابت مزاج و احساس باد در شکم قسمت چپ شکمم درد میگیره و بعد از دفع مدفوع قسمت راست و چپ شکمم چند دقیقه ای درد داره و بعد خوب میشه نمیدونم مشکلم چیه امپرازول بخورم؟؟

جواب

72221- سلام با عرض پوزش دستشویی من اول همیشه به رنگ تیره است بعد به رنگ روشن مشکل معده و ترش کردن هم دارم میخواستم ببینم چیکار باید بکنم

جواب

72165- سونو گرافی دادم سنگ زیاد در کیسه صفرا و کیست در سر پانکراس با سپتاسیون های متعدد داخل آن به سایز ۲۶*۱۸*۲۶ هست لطفا راهنماییم کنید که خطرناکه و آیا راه درمانی داره خیلی نگرانم کمکم کنید لطفا ۳۴ سالمه و خانم هستم

جواب

72160- براى درمان كبد چرب و سنگ كيسه صفرا چه كار بايد بكنم

جواب

72152- آیا قرص نورتیریپتیلین برای درمان بیماری آی بی اس از نوع دفع ناقص موثر است

جواب

72130- سلام خسته نباشید ببخشید بنده مادرم چند روزه معده و سر دلشون احساس سوزش میکنه و همچنین حالت تهوع دارند می خواستم ببینم امکان این هست که خدایی نکرده سرطان معده داشته باشند؟

جواب