لیست سوالات پزشکی

دستگاه گوارش

75443- معده درد دارم. ممکنه سرطان باشه؟

جواب

75439- سرطان معده درمان دارد

جواب

75417- داروی گیاهی برا رفلاکس صفرا خوبه

جواب

75416- من مشکل هضم معده دارم دکتر بهم کپسول فمی لاکت داده بیشتر مشکل معدم در وعده غذایی شب هست که همش احساس سنگینی دارم وفکر میکنم غذا سر معدم مونده سوال من اینه که من ناهار نمیخورم این کپسول رو بعد شام بخورم یا بعد صبحانه ؟

جواب

75355- سلام.من فکرمی‌کنم که چیزی درگلوم مونده بایدچیکارکنم؟

جواب

75340- سلام دکتر  عرضم ب حضورتون من چند ماهی هست که یه مشکل دارم  اینکه تو زمستون بود بعد اب یخ خوردم و از اونجا شروع شد  سرم درد میکنه همیشه خلط گلو دارم مخصوصن صبحا.  بعد مشکل بوی دهان هم دارم که خیلی اذیتم میکنه و خجالت میکشم صحبت کنم.. با سردرد کنار اومدم ولی این مشکل بوی بدو نمیتونم.. دستم ب دامنتون کمکم کنینن

جواب

75333- با سلام. وقت بخیر.33 سالمه و حدود هشت نه ماه پیش درد قفسه سینه داشتم و با مراجعه به دکتر قلب و انواع آزمایشات مشخص شد که قلبم مشکلی نداره و مشکل اصلی از معده ام هستش. بعد از گرفتن آندوسکوپی دکتر تشخیص دادن که معده ام میکروب معده داره و همچنین اسید معده ام زیاده. قرص های مختلفی مصرف کردم و پیش چندتا دکتر رفتم اما همچنان خوب نشدم. علایم بیماریم درد قفسه سینه و احساس باد گلو و خفگی در گلو و درد معده هستش قبلا رفلاکس معده داشتم که الان کمتر شده و نفخ هم میکنم.نفسم بعضی وقتا بالا نمیاد و تا آروق نزنم بهتر نمیشم و البته بعد از چند دقیقه بازم درد میاد سراغم. که این چند روز اخیر خیلی بیشتر شده و زندگی رو برام مشکل کرده. بعضی وقتا از درد زیاد از خواب بیدار میشم. ضمنا بگم که رعایت غذایی هم کردم .خواهش میکنم که کمکم کنید.

جواب

75332- سلام. وقت بخیر.33 سالمه و حدود هشت نه ماه پیش درد قفسه سینه داشتم و با مراجعه به دکتر قلب و انواع آزمایشات مشخص شد که قلبم مشکلی نداره و مشکل اصلی از معده ام هستش. بعد از گرفتن آندوسکوپی دکتر تشخیص دادن که معده ام میکروب معده داره و همچنین اسید معده ام زیاده. قرص های مختلفی مصرف کردم و پیش چندتا دکتر رفتم اما همچنان خوب نشدم. علایم بیماریم درد قفسه سینه و احساس باد گلو و خفگی در گلو و درد معده هستش قبلا رفلاکس معده داشتم که الان کمتر شده و نفخ هم میکنم.نفسم بعضی وقتا بالا نمیاد و تا آروق نزنم بهتر نمیشم و البته بعد از چند دقیقه بازم درد میاد سراغم. که این چند روز اخیر خیلی بیشتر شده و زندگی رو برام مشکل کرده. بعضی وقتا از درد زیاد از خواب بیدار میشم. ضمنا بگم که رعایت غذایی هم کردم .خواهش میکنم که کمکم کنید.

جواب

75310- سلام.فردا نوبت کولونوسکوپی دارم امروز فقط تونستم 3بسته پودر پگ بخورم و 12 لیوان مایعات.آیا مشکلی پیش میاد یا باید حتنا 4 بسته مصرف بشه .ممنون میشم جواب بدین?

جواب

75293- با سلام من چهار ساله که مبتلا به بیماری ibsهستم باید چیکار کنم؟

جواب