لیست سوالات پزشکی

اعصاب و روان

68060- ایا میتوان داروی ضد افسردگی سرترالین و ضد افسردگی بوپروپیون را برای تقویت ضد افسردگی با هم مصرف کرد ؟akbar

جواب

68059- باعرض سلام درموردقرص ولبان75میخام بدونم وچه دارهایی میتونه وسوسه به شیشه روبطورموقت کم کنه

جواب

68053- قرص فلوکسامین لاغر میکنه

جواب

68052- سلام، کسی که دوتا قرص لورازپام ۲ میلی گرم بخوره زمانی که خوابه حرکتش بدم ببرم یه اتاق دیگه بیدار میشه؟

جواب

68051- باسلام مادر من 50سال دارن ونزدیک به یک سال است که به خاطراختلال دوقطبی دارومصرف میکنه که ابتدا دوز داروها بالا بود ولی الان دوقرص والپرات و رسپریدون را یکی مصرف میکنه الان ما همه اش این اضطراب وداریم که باکم شدن داروها احتمالش هست دوباره به حالت قبل برگرده ومشکلاتی که برا مون پیش اومد چون خیلی حالش بدبود که 25روزبستری بود وبه داروجواب نداد وشوک استفاده کردن براشون ممنون میشم پاسخ بدین

جواب

68049- درمان قطعي پانيك

جواب

68048- برای درمان عصبانیت شدید چه کار باید کرد

جواب

68037- سلام.لطفا از دید انسانیت و همدردی و هم دلی جواب بدید نه از نظر یک پزشک اعصاب و روان که کارش تجویز دارو فقط. من می تونستم الان سوالم رو از مشاور و روانشناسی بپرسم. من این حالت ها رو دارم. اضطراب یا تشویش یا دلشوره عبارت است از یک احساس منتشر، ناخوشایند و مبهم هراس و نگرانی با منشأ ناشناخته، که به فرد دست می‌دهد و شامل عدم اطمینان، درماندگی و برانگیختگی فیزیولوژی است. وقوع مجدد موقعیت‌هایی که قبلاً استرس زا بوده‌اند یا طی آن‌ها به فرد آسیب رسیده‌است باعث اضطراب در افراد می‌شود. من دو سال دارو خوردم(داروهای معمول افسردگی) و مشاوره رفتم الانم فقط آلپروزولام مصرف میکنم و البته کمش کردم و دارم قطع میکنم.وضعیت کمی بهتر شده ولی اونطور که مشاورم میگه جا داره بازم دارو مصرف کنم به نظر شما من چیکار کنم که بدون دارو خوب بشم. من 25 سالمه بسِ دیگه.

جواب

68020- دورود ، قرص آرتان برای چه بیماری تجویز میشود.

جواب

68000- سلام خسته نباشید من مدت دو ساله سمت چپ زبانم احساس سوزش دارم چشم چپم هم میسوزه و احساس درد در سمت چپ صورت دارم که با مراجعه به متخصص گوش جراحی لوزه انجام شد گفتند احتمال دارد بخاطر سنگ لوزه باشد اما بازم خوب نشدم دکتر زیاد رفتم و داروهای ضد صرع مثل گاماپنتین یا نورتریپتیلین یا فلوکسیتین دادن عوارض زیاد داشت بازم خوب نمیشم لطف میکنید راهنماییم کنید چون واقعا خسته شدم از بس دکتر رفتم ?

جواب